دسترسی مجریان به فهرست هزینه های دریافت شده طرح ها

سه‌شنبه / 26 اردیبهشت 1396

بدینوسیله به استحضار مجریان محترم طرح های تحقیقاتی و پژوهشگران می رساند، به منظور تسهیل مدیریت هزینه های دریافت شده و پرداخت های طرح های تحقیقاتی لینک"دریافتی های من" در منوی سمت راست سامانه ژیرو در قسمت "فعالیت های من" اضافه شده و قابل بهره برداری است.

امکان ارسال الکترونیک درخواست ها در ژیرو

یکشنبه / 24 اردیبهشت 1396

به منظور تسهیل فرآیند های مرتبط با حوزه این معاونت شامل: صدور معرفی نامه، صدور گواهی، شرکت در همایش، تمدید طرح و سایر فرآیندهای مربوط در سامانه ژیرو، لینک "درخواست های من" راه اندازی شده است. پژوهشگران گرامی می توانند به صورت غیر حضوری و با استفاده از سامانه ژیرو، درخواست های خود را جهت بررسی به شورای مربوطه ارسال نمایند.

جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

سه‌شنبه / 17 اسفند 1395

دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری های سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی از تاریخ 22 الی 24 تیرماه سال 1396 در سالن اجلاس سران برگزار می گردد.

TOP 10 PERCENT JOURNALS, SCOPUS

دوشنبه / 27 دی 1395

فهرست مجلات 10 درصد برتر مجلات حوزه پزشکی بر مبنای شاخص SJR

فرم پروپوزال جدید پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی دانشگاه

پنجشنبه / 27 آبان 1395

با توجه به تغییرات صورت گرفته در فرم های پروپوزال ها، لطفا جهت ارائه پایان نامه ها و طرح های تحقیقاتی از فرم های جدید (ویرایش آبان 1395) استفاده نمائید.

راهنمای نگارش گزارش نهایی پایان نامه و طرح های تحقیقاتی

پنجشنبه / 31 تیر 1395

به اطلاع می رساند جهت تنظیم گزارش نهایی طرح ها و پایان نامه های تحقیقاتی از دستورالعمل جدید (مربوط به تیرماه سال 1395) که در قسمت آئین نامه ها نیز فایل آن قرار داده شده است استفاده نمائید.

پژوهشگر گرامی

شنبه / 26 تیر 1395

لطفا شماره طرح/ شماره پایان نامه (Grant Number) خود را برای استفاده در قسمت تشکر و قدردانی مقالات مستخرج از آن نزد خود نگهدارید. ضمنا این شماره اختصاصی در سامانه ژیرو کلیه مشارکت کنندگان طرح یا پایان نامه، در قسمت مستندات مندرج در فایل قرارداد بارگزاری شده است.

بایگانی خبرها