بیست و سومین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

شنبه / 22 مهر 1396

تمدید فرآیند ثبت نام و ارسال آثار برای این دوره از جشنواره از تاریخ 22/7/96 الی 30/8/96 بصورت آنلاین و از طریق سامانه جشنواره به آدرس های http://razi.research.ac.ir ,razi.hbi.ir,razifestival.ir امکانپذیر است.

آیین هجدهمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی همدان سال 1396

پنجشنبه / 20 مهر 1396

برای دریافت آیین نامه هجدهمین جشنواره پژوهش و فناوری ، فرم شرکت و پرسشنامه انتخاب پژوهشگر برتر در جشنواره به قسمت فرم ها و آیین نامه ها در صفحه اول سامانه ژیرو مراجعه شود.

قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی

چهارشنبه / 05 مهر 1396

آیین نامه مربوطه در قسمت فرم ها و آیین نامه ها بخش سایر قابل دسترسی می باشد.

درج صحیح وابستگی سازمانی مقالات فارسی و انگلیسی

سه‌شنبه / 04 مهر 1396

نمونه درج صحیح وابستگی سازمانی..... مقالات فارسی :دانشگاه علوم پزشکی همدان، همدان، ایران..... مقالات انگلیسی: Hamadan University of Medical Sciences, Hamadan, Iran.

قالب خام پروپوزال طرح های تحقیقاتی کارمندی و HSR

چهارشنبه / 28 تیر 1396

به استحضار می رساند با هدف تسهیل در فرآیند پروپوزال نویسی و مراحل بررسی پروپوزال طرح های تحقیقاتی HSR و کارمندی، نسخه جدید و تفکیک شده پروپوزال های یادشده در سامانه ژیرو در قسمت "فرم ها و آیین نامه ها " جهت بهره برداری اعضای هیئت علمی، پژوهشگران و کارکنان دانشگاه بارگذاری شده است.

فرم درخواست اصلاح مشارکت کنندگان طرح تحقیقاتی/ پایان نامه / طرح دانشجویی

دوشنبه / 26 تیر 1396

با توجه به افزوده شدن منوی" درخواست های من" در سامانه ژیرو برای ارائه درخواست "تغییر مشارکت کنندگان (حذف یا اضافه شدن مشارکت کنندگان" در گام دوم "ارایه مستندات " فرم تکمیل شده همراه با پروپوزال اصلاح شده بارگذاری گردد. فرم مورد نظر در سامانه ژیرو در قسمت "فرم ها و آیین نامه ها" قابل دسترسی می باشد.

دسترسی مجریان به فهرست هزینه های دریافت شده طرح ها

سه‌شنبه / 26 اردیبهشت 1396

بدینوسیله به استحضار مجریان محترم طرح های تحقیقاتی و پژوهشگران می رساند، به منظور تسهیل مدیریت هزینه های دریافت شده و پرداخت های طرح های تحقیقاتی لینک"دریافتی های من" در منوی سمت راست سامانه ژیرو در قسمت "فعالیت های من" اضافه شده و قابل بهره برداری است.

امکان ارسال الکترونیک درخواست ها در ژیرو

یکشنبه / 24 اردیبهشت 1396

به منظور تسهیل فرآیند های مرتبط با حوزه این معاونت شامل: صدور معرفی نامه، صدور گواهی، شرکت در همایش، تمدید طرح و سایر فرآیندهای مربوط در سامانه ژیرو، لینک "درخواست های من" راه اندازی شده است. پژوهشگران گرامی می توانند به صورت غیر حضوری و با استفاده از سامانه ژیرو، درخواست های خود را جهت بررسی به شورای مربوطه ارسال نمایند.

TOP 10 PERCENT JOURNALS, SCOPUS

دوشنبه / 27 دی 1395

فهرست مجلات 10 درصد برتر مجلات حوزه پزشکی بر مبنای شاخص SJR

راهنمای نگارش گزارش نهایی پایان نامه و طرح های تحقیقاتی

پنجشنبه / 31 تیر 1395

به اطلاع می رساند جهت تنظیم گزارش نهایی طرح ها و پایان نامه های تحقیقاتی از دستورالعمل جدید (مربوط به تیرماه سال 1395) که در قسمت آئین نامه ها نیز فایل آن قرار داده شده است استفاده نمائید.

بایگانی خبرها