راهنمای کشوری اخلاق در انتشار آثار پژوهشی

یکشنبه / 02 اردیبهشت 1397

به اطلاع کلیه پژوهشگران محترم می رساند جهت دریافت فایل مربوط به "راهنمای کشوری اخلاق در انتشار آثار پژوهشی" به منوی فرم ها و آئین نامه ها مراجعه و فایل مربوطه را دانلود نمایید.

راه اندازی سامانه «نظام نوین اطلاعات پژوهش های پزشکی ایران (نوپا)»

شنبه / 18 فروردین 1397

سامانه «نظام نوین اطلاعات پژوهش های پزشکی ایران (نوپا)» با هدف بهره برداری اثربخش، مبتنی بر اخلاق ،توسعه کمی و کیفی، مدیریت و هدایت بهینه پژوهش های نظام سلامت، افزایش دسترسی پژوهشگران به منابع اطلاعاتی، ارتقای مشاهده پذیری نتایج تحقیقات و پایش، رصد، توزیع و ترویج دانش تولید شده از پژوهش های پزشکی به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت طراحی و راه اندازی شد.

سامانه علم سنجی دانشگاه های علوم پزشکی کشور

شنبه / 26 اسفند 1396

به اطلاع می رساند سامانه علم سنجی دانشگاه های علوم پزشکی کشور در آدرس Http://usid.research.ac.ir طراحی و پیاده سازی شده است. این سامانه دربرگیرنده تمامی اطلاعات علم سنجی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور است.

انجام پروژه های مشترک تحقیقاتی با سازمان اورژانس کشور

سه‌شنبه / 10 بهمن 1396

به اطلاع می رساند سازمان اورژانس کشور جهت افزایش همکاری های بین بخشی و استفاده از آخرین دستاوردهای علمی- پژوهشی از دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشکده ها نسبت به انجام پروژه های مشترک تحقیقاتی دعوت به همکاری می نماید.

قانون پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی

چهارشنبه / 05 مهر 1396

آیین نامه مربوطه در قسمت فرم ها و آیین نامه ها بخش سایر قابل دسترسی می باشد.

درج صحیح وابستگی سازمانی مقالات فارسی و انگلیسی

سه‌شنبه / 04 مهر 1396

نمونه درج صحیح وابستگی سازمانی..... مقالات فارسی :دانشگاه علوم پزشکی همدان، همدان، ایران..... مقالات انگلیسی: Hamadan University of Medical Sciences, Hamadan, Iran.

فرم درخواست اصلاح مشارکت کنندگان طرح تحقیقاتی/ پایان نامه / طرح دانشجویی

دوشنبه / 26 تیر 1396

با توجه به افزوده شدن منوی" درخواست های من" در سامانه ژیرو برای ارائه درخواست "تغییر مشارکت کنندگان (حذف یا اضافه شدن مشارکت کنندگان" در گام دوم "ارایه مستندات " فرم تکمیل شده همراه با پروپوزال اصلاح شده بارگذاری گردد. فرم مورد نظر در سامانه ژیرو در قسمت "فرم ها و آیین نامه ها" قابل دسترسی می باشد.

بایگانی خبرها